Syrius Kutyaiskola videó küldése honlapra teszt

Kapcsolatfelvétel
22 június 2017
Kategória
Kutyás hírmondó
Hozzászólás 1

Elnézést kérünk, egy új funkciót tesztelünk, amelyet a hamarosan megújuló honlapunkon szeretnénk alkalmazni.

A művelet lényege, hogy felgyorsítsuk a Syrius Kutyahírmondóban megjelenítendő hírek megjelenését, a honlap híreinek frissességét azzal, hogy akár a helyszínről egy okostelefonról, vagy tabletről azonnal lehessen rövid beszámolót küldeni a honlapra.
Pl. egy agility versenyen vagyunk, pár képet készítünk a környezetről a versenyző párosokról, beszámolunk róla, hogy hol vagyunk, kikkel vagyunk, mit csinálunk éppen, és csatoljuk a képeket, esetleg egy rövidke videót (ahogyan a mobil internet engedi).

Most egy rövid videót csatolunk ehhez a bejegyzéshez, és várjuk az eredményét. 🙂 🙂

Köszönjük szépen a türelmet!

One response on “Syrius Kutyaiskola videó küldése honlapra teszt

  1. WebDog szerint:

    Sajnos, ebben a formában nem jött be a kísérletünk – bár, ezen alapvetően nem is csodálkozom, hiszen ez a funkció a rövid, gyors hírek továbbítására lett kitalálva, nem a böszme nagy tartalmak küldésére.

    A képküldés rendesen megy, a mozgóképek továbbítására más alkalmazást kell használni, de ezt majd még megbeszéljük. 🙂

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.